Produkts

Adrona Compact sērija: Pārdomāts risinājums tīra ūdens risinājumiem laboratorijās

Adrona Compact

No 2024. gada Compact sērija aizstās atbilstošās Crystal EX konfigurācijas, piedāvājot efektīvāku un uzticamāku risinājumu ūdens attīrīšanai laboratorijās. Sistēma tiek ražota Latvijā. Tās dizains ir robusts, uzticams, un iekārtu ir viegli lietot un apkalpot.

Šobrīd Compact sērijā ir pieejamas vairākas konfigurācijas, tostarp Compact RO, Compact Pure un Compact Sterifeed. Visas šīs sistēmas ir neliela izmēra dejonizatori, kuru izmēri ir 30*23*41 cm, tāpēc tās ir piemērotas laboratorijām ar ierobežotu platību. Telpu ekonomējošais dizains ļauj sistēmu uzstādīt pie sienas vai novietot uz laboratorijas galda. Turklāt sistēma ir konstruēta tā, lai nodrošinātu ērtu kārtridžu nomaiņu un vieglu piekļuvi tiem. Compact sērijas iekārtām ir pievilcīga cena, un tās ir piemērotas visdažādākajiem lietojumiem, sākot no skolu laboratorijām un beidzot ar profesionāliem pētniecības centriem.

Compact Pure

Compact Pure sistēma ir izstrādāta, lai iegūtu tīru 2. pakāpes (Grade 2) ūdeni ar elektrovadītspēju, kas ir mazāka par 0,1 µS/cm. Tīra ūdens pielietojums ir daudzveidīgs, un tas ir neatņemams daudzās laboratorijās. To var izmantot laboratorijas iekārtu apgādei, barotņu sagatavošanai, spektrofotometrijai un daudz kam citam.

Compact RO

Compact RO nodrošina efektīvu risinājumu reversās osmozes (RO) ūdens ražošanai ar TDS koeficientu 98,5 %. Tāpat kā Compact Pure, arī Compact RO sistēmas saražoto RO ūdeni var izmantot dažādās laboratorijas iekārtās.

Compact Sterifeed

Compact Sterifeed sistēma ir izstrādāta, lai iegūtu attīrītu reversās osmozes (RO) ūdeni ar TDS koeficientu 98,5 %. Šis ūdens ir piemērots izmantošanai autoklāvos un laboratorijas trauku mazgājamās mašīnās. Attīrītais ūdens tiek uzglabāts hermetizētā tvertnē.

Viena no galvenajām Compact sērijas priekšrocībām ir tvertņu izmēru dažādība. Sērijā ir dažādu izmēru tvertnes ar sūkņa dozatoru, un tvertņu izmēri ir no 10 L līdz 200 L tilpumam. Tas ļauj lietotājiem izvēlēties tvertnes izmēru, kas vislabāk atbilst specifiskajām vajadzībām un laboratorijas platībai.

Adrona Compact sērija gaidāma drīzumā, bet pagaidām brošūru varat lejupielādēt šeit.

Lai iegūtu vairāk informācijas par Compact sēriju vai citiem Adrona produktiem, lūdzu, sazinieties ar mums. Jūs varat sazināties ar mums pa tālruni +371 67551894 vai rakstot e-pastu uz info@adrona.lv.

Atpakaļ uz visiem rakstiem

Līdzīgi raksti