Pasākums

Dalība izstādē Pittcon 2023

izstāde

Ūdens attīrīšanas sistēmu ražotājs ADRONA piedalās izstādē Pittcon Filadelfijā, Pensilvānijā, ASV. Pasākums notiks 2023. gada 18.-22. martā.

Pittcon ir ikgadēja konference un izstāde laboratorijas zinātnes profesionāļiem. Tā aptver plašu zinātnisko disciplīnu klāstu, tostarp ķīmiju, bioķīmiju, kriminālistiku un citas. Konferencē notiek prezentācijas un semināri par jaunākajiem pētījumiem un tehnoloģijām šajā jomā, kā arī ekspozīcija, kurā tirgotāji izrāda jaunāko laboratorijas aprīkojumu un piederumus.

Konferencē parasti piedalās aptuveni 17 000 dalībnieku, tostarp zinātnieki, pētnieki, pasniedzēji un studenti no akadēmiskajām aprindām, valdības un rūpniecības. Konferencē piedalās arī vairāk nekā 1000 izstādes dalībnieku, kas demonstrē jaunākās laboratoriju iekārtas, instrumentus un piederumus.

Uzņēmums ADRONA prezentēs savus produktus 723. stendā.

Vairāk informācijas par konferenci un ekspozīciju var iegūt oficiālajā Pittcon mājaslapā.

Uzņēmums Adrona SIA 2016. gada 6. maijā ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2016/215 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Atpakaļ uz visiem rakstiem

Līdzīgi raksti