PAR UZŅĒMUMU

Uzņēmums ADRONA ir viens no vadošajiem laboratoriju aprīkojuma un piederumu piegādātājiem Latvijā ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi nozarē. Sadarbojamies ar pasaulē pazīstamiem un respektabliem ražotājiem un piedāvājam plašu produktu klāstu zinātnisko, kvalitātes kontroles, klīnisko un cita veida laboratoriju darba nodrošināšanai, kā arī izglītības un ražošanas iestādēm, uzņēmumiem un privātajiem klientiem.

Mūsu komandā ir kvalificēti, ražotāju apmācīti speciālisti un servisa inženieri ar ilggadēju pieredzi, kuri nodrošina kvalitatīvu piegādāto iekārtu lietotāju apmācību, kā arī operatīvu tehnisko atbalstu gan garantijas, gan pēcgarantijas periodā.

Paralēli darbam ar importa produktu tirdzniecību, lepojamies, ka esam vietējais ražotājs. Jau kopš 2006. gada izgatavojam ūdens dejonizācijas iekārtas laboratoriju pielietojumiem un spējam piedāvāt atbilstošus risinājumus jebkurai situācijai, atkarībā no nepieciešamās ūdens kvalitātes pakāpes un attīrītā ūdens patēriņa. ADRONA modeļu klāsts ietver reversās osmozes, tīra un ultratīra ūdens iekārtas, kuru sagatavotais ūdens atbilst starptautisko standartu (ISO 3696 un attiecīgie ASTM un CLSI standarti) kvalitātes prasībām. Klienti visā pasaulē ir novērtējuši mūsu izgatavoto iekārtu uzticamību un ilgmūžību, kā arī prognozējamās un salīdzinoši zemās ilgtermiņa ekspluatācijas izmaksas.

Līdz šim esam piegādājuši aptuveni 5000 ADRONA iekārtas vairāk nekā 60 pasaules valstīs, kuru apkalpošanu nodrošina kvalificētu vietējo dīleru tīkls. Regulāri piedalāmies starptautiskās izstādēs (Analytica, Achema, Arablab, Pittcon un citās) un aktīvi strādājam pie partneru piesaistes, kā arī jaunu iekārtu modeļu izstrādes, sekojot līdzi aktuālajam tendencēm laboratoriju darba organizēšanā.

 

ADRONA vadības sistēma un ražotne darbojas saskaņā ar ISO 9001:2015 standartu. Esam sertificēti laboratorijas iekārtu ražošanai, pārdošanai un apkalpošanai.

KEY FACTS & FIGURES

16 years

Two decades in business

45

Export countries

35+

A wide and growing product range

4000+

Systems Installed

SAZINIETIES AR MUMS

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums e-pastā vai pa tālruni – mūsu darbinieki vienmēr ir gatavi jums palīdzēt!

SIA Adrona 2024. gada 8. aprīlī ar LIAA noslēdza līgumu  Nr. 17.1-1-L-2024/193 par atbalsta saņemšanu eksporta atbalsta nodrošināšanai projekta “MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstība” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.