Datu apstrāde adrona.lv vietnē

Adrona SIA informē, ka jums var tikt lūgta personiska rakstura informācija. Personas dati tiks izmantoti ar vislielāko rūpību un cieņu. SIA Adrona izmantos jūsu personas datus, lai sniegtu jums informāciju par piedāvājumiem un pakalpojumiem, kā arī veiktu pakalpojumus.

Pārzinis, datu apstrādātājs komerciālu paziņojumu nosūtīšanai:

Adrona SIA, reģistrācijas Nr. LV40003624468,
Pasta un juridiskā adrese: Kalnciema iela 209, Rīga, LV-1046,
E-pasts: info@adrona.lv,
Tālrunis: +371 67551894, +371 26112517.

Mārketinga komunikācija.

Kļūstot par SIA Adrona reģistrētu klientu, Jūs brīvprātīgi piekrītat personas datu apstrādei un piekrītat saņemt informāciju par piedāvājumiem un pakalpojumiem, kas, mūsuprāt, varētu Jūs interesēt.

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no šo komerciālo paziņojumu saņemšanas. Adrona SIA nekad nepieļaus, ka jūsu personas datus reklāmas un saziņas nolūkos izmanto trešās personas.

Jūs jebkurā laikā varat dzēst vai mainīt Adrona SIA iesniegtos personas datus.

Personas datu rediģēšana vai dzēšana

Saskaņā ar Eiropas vispārīgo datu aizsardzības regulu 2016/679 (GDPR, General Data Protection Regulation) Jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem, labot un dzēst tos. Ja vēlaties atteikties no turpmāku paziņojumu saņemšanas, pilnībā dzēst savus personas datus, uzdot jautājumus par savu personas datu izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar Adrona SIA pa e-pastu info@adrona.lv, vai zvanot pa tālruni +371 67551894, +371 26112517.

Glabāšanas termiņš

Jūsu ievadītie personas dati tiks glabāti līdz brīdim, kad SIA Adrona konstatēs, ka tie vairs nav nepieciešami, vai arī Jūs atteiksieties no e-pasta paziņojumu saņemšanas.

Pielāgojumi un izmaiņas Privātuma politikā

Adrona SIA ir tiesības grozīt šo Privātuma politiku. Šī Privātuma politika ir pieejama Adrona SIA tīmekļa vietnē, un tā ir spēkā no attiecīgās versijas publicēšanas dienas.

Jums ir tiesības iesniegt sūdzību par datu apstrādi datu aizsardzības uzraudzības iestādei, kas ir Datu valsts inspekcija Latvijā, Eiropas Savienības dalībvalstī, kurā notiks datu apstrāde.